znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Halloweenské hrátky pro přípravnou smiley

Velkou premiéru jsme zažili 30.10. Rozhodli jsme se, že si chceme vyzkoušet přípravu velké akce, osvojit si u toho spoustu kompetencí a zažít střípky vrstevnického učení. Nikdo asi nečekal, že přípravy budou tak náročné, ale o to větší radost jsme měli, když jsme to nakonec zvládli a vše proběhlo bez výraznějších komplikací. V závěrečné reflexi jsme si nasdíleli pocity, postřehy, poznatky, zážitky a poučení. Emocí bylo mnoho, ne všechny jsme dokázali popsat slovy, ale to, že už chystáme pro děťátka „překvápko“ na Mikuláše, asi bude mluvit za vše smiley!

PS: Děkujeme paní Rychlikové za strašidelné dobroty!

                                                                                                                                                                                                   Mgr. Romana Sitařová

 

Naše spolužačky Katka a Kiki napsaly:

Halloween s přípravnou třídou:

Dne 31.10 si 7. A připravila 9 úkolů pro přípravnou třídu. V Halloweenských kostýmech jsme si pro děti z přípravky přišli do třídy, každá bytost (sedmák) vzal za ruku svého přiděleného předškoláčka a odvedl ho ke stolu na chodbě mezi třídami. Tam je Kiki s Kačkou uvítali a přečetli jim krátký text o původu a historii Halloweenu. Poté si „čertice“ Martina K. postupně volala jednoho pro druhém a rozdala jim hrací karty. Halloweenské hraní a plnění úkolů mohlo začít. Na naši premiéru v roli organizátorů akce se přišel podívat i pan ředitel. Jakmile předškoláčci dokončili úkoly, usedli zpátky ke stolu. Každý zaslouženě dostal svou sladkou odměnu. Ani my jsme nepřišli zkrátka. Dětičky nás obdarovaly mýdlovým srdíčkem smiley.


                                                              Kateřina Király, Kristýna Kunešová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy