Zpíváme koledy s přípravkou

Koledy jsou symbolem vánočních svátků, v předvánočním čase je slyšíme na každém kroku. I my ve škole zpíváme vánoční koledy. Aby se je děti lépe na učily, dostaly obrázkový zpěvník, podle kterého si lépe zapamatovaly text. Jelikož koledy  zpíváme krásně, chtěli jsme se pochlubit, a tak jsme pozvali na návštěvu děti z přípravné třídy. Společně jsme je naučili koledu Půjdem spolu do Betléma, také jsme ji doprovodili na hudební  nástroje. Na konec jsem si naše obrázkové zpěvníky krásně vybarvili. Byla to velmi povedená hudební výchova a všem se nám líbila. Už se těšíme, až si koledy zazpíváme také s rodiči u vánočního stromečku.

Michaela Mokrá, třídní učitelka