znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Naše první "přespávačka"

Konečně! Už od loňska jsme se těšili na akci zvanou „přespávačka ve škole“. Nejprve nám to překazil kostrbatější rozjezd na druhém stupni, následně nepříznivá epidemiologická situace a než jsme se stačili rozkoukat, byl tu konec školního roku. Ale jak se říká – kdo si počká, ten se dočká!

Ovšem nebylo to jen samo sebou. Za úkol jsme měli: dokončit výzdobu a program halloweenské akce pro děti z přípravné třídy, připravit odpolední a večerní zábavu, nachystat se na následující pondělní vyučování a dodržet pravidla, která jsme si nastavili. Krom výše zmíněného jsme zvládli tmelení kolektivu, rozlučku s Domčou, baštění pizzy, společenské hry, třídní Únikovku, strašení s Božkou, překvápko s paní asistentkou Lucií a řádění v prázdné škole smiley!

Velké díky za přípravu třídní Únikovky patří Lauře a Kiki a za celovečerní program Lauře. Skvělá práce děvčata!

                                                                                                                           

                                                 Romana Sitařová - třídní učitelka

 

Naše spolužačka Laura napsala smiley!

Halloweenské přespání:

Naší další akce bylo přespání ve škole. Všichni jsme si akci moc užili, a nejen kvůli tomu, že jsme hráli plno her smiley. První hra byla „únikovka“, kterou jsme s Kiki pro ostatní připravily. Úkolem bylo podle nápověd najít klíč a dostat se ven ze třídy. To se ani jedné skupince nepovedlo, tak třeba příště! Stihli jsme si ještě zahrát například: městečko Palermo nebo hru jménem „nestyď se a posaď se" a vyzkoušeli jsme si i filmový kvíz. Filmový příběh a objednání pizzy k večeři nesmělo chybět. Na našem přespání nemohlo chybět ani vyvolávání duchů, u kterého jsme se všichni strašně báli! Někdo si ve vedlejší místnosti vyvolával a ostatní ve vedlejší místnosti dělali to, co více bavilo je – například si ještě pouštěli nějaký film anebo se i tancovalo.

Přespání jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další smiley.

Moc děkujeme paní učitelce a také naší bývalé paní asistence Lucii Klarnerové, které tam s námi přespaly...

                                                               Laura Prokopová

 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy