znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Pasování na čtenáře

Dne 25.11.2022 jsme navštívili Městskou knihovnu v Habartově, kde se konalo pasování na čtenáře žáků druhých tříd. Byla to pro nás velká událost. Pasoval nás pan starosta Ing. Petr Janura a pan ředitel ZŠ Habartov Mgr. Václav Riedl. Žáci dostali z knihovny pěkné dárky a hlavně průkazku do knihovny, která je zdarma a platná na 6 měsíců. Pracovnice knihovny dětem ukázaly, jakým způsobem si lze vypůjčovat a vracet knihy.  
Poté jsme navštívili naše muzeum, kde jsme si prohlédli  expozici dějinné události z roku 1938 a historii našeho města, kraje a státu, zároveň bezpečnostních sborů. Děti zaujaly dobové exponáty, zejména motocykly a fotografie vzducholodě. 
 
                                                      Mgr. Jarmila Janíková
                                                      Mgr. Monika Kabatová
                                                      Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy