znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Tonda Obal

Jak se třídí a recykluje jsme si připomněli, zopakovali a potrénovali při téměř hodinovém programu, který pro nás připravili lektoři z programu „Tonda obal“. Výklad, skládačka, přehledná výuková tabule a tematická videa nám byla nápomocná k získání uceleného přehledu v tematice třídění a recyklace. Nyní už by každý z nás měl zvládnout odpovědět na základní otázky – proč a co se třídí a jak se odpady recyklují, se kterými se budeme v tomto roce setkávat napříč předměty v problematice ekologie a ochrany životního prostředí.  

 

PS: Velké díky všem narozeninovým vtipálkům a gratulantům smiley 

                                                                                                                            

 

                                                      Romana Sitařová - třídní učitelka 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy