znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

Třídnická hodina

Dne 16.11. po odpoledním vyučování jsme s naší třídou uspořádali třídnickou hodinu, abychom probrali organizační záležitosti třídy. V rámci této třídnické hodiny, jsme společně oslavili zakončení prvního čtvrtletí letošního školního roku. Tuto akci žáci také využili k tomu, aby mi přichystali překvapení k narozeninám formou společného přání a narozeninového dortu, který jsme poté s chutí zakrojili. Děkuji vám :-) 
   Věřím, že jsme si tento společně strávený čas užili a tato akce přispěla k ještě většímu utužení již tak skvělého kolektivu.
 
 

                                                              Lukáš Nýdl
 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy