znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Učíme se o pokojových rostlinách

V hodinách prvouky se nyní učíme o pokojových rostlinách. Paní asistentka nám přinesla ukázat trochu netradiční pokojovou rostlinu - masožravou. Viděli jsme na vlastní oči mucholapku podivnou a rosnatku kapskou. Mucholapka měla otevřené květy se svými zoubky, dokonce jsem ji ráno nakrmili mouchou, kterou snědla. U rosnatky jsme se dozvěděli, že má lepkavé přísavky, kterými chytá hmyz a kterými se živí. Moc se nám rostliny líbily. Některým spolužákům tak moc, že by si je sami přáli mít doma.
 
                                           Mgr. Jarmila Janíková 
                                           Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy