znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Výtvarná výchova se sv. Martinem 

V souvislosti s blížícím se svátkem svatého Martina, který připadá na pátek 11.11., jsme si v hodinách výtvarné a pracovní výchovy vytvořili štít s bílým koněm a sněhem. Nejprve jsme si pustili krátký dokument o tom, kdo svatý Martin byl, proč si ho připomínáme a proč mnozí z nás jí tento den tradiční svatomartinskou husu. Poté jsme si rozdali potřebné pomůcky na malování a dali se do tvoření. Namalovali jsme si krásný velký modrý štít s bílým koněm uprostřed a kolem padající sníh s vločkami. Jak se nám výtvory tvořily a povedly, se můžete přesvědčit níže v galerii.
 
 
                                                          Mgr. Jarmila Janíková
                                                          Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy