znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Podzim ve výtvarné výchově

Za okny nám fouká vítr, poletují listy, občas zaprší, ráno panuje hustá mlha a dny se zkracují. Nastal nám podzim. Toto roční období máme rádi. Vše okolo nás je krásně barevné a zářivé. V hodinách výtvarné výchovy jsme si podzim připomněli výrobou obrázků s tematikou deštivého počasí. Moc nás tvoření bavilo. Jak se nám výrobky tvořily a povedly, se můžete přesvědčit níže v galerii. 
 
 
                                                        Mgr. Jarmila Janíková
                                                        Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy