znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

Podzimní malování

Paní učitelka nám navrhla, že bychom mohli namalovat břízu. Většina žáků naší třídy měla docela strach, protože obrázek, který nám paní učitelka ukázala nám připadal hodně složitý. Ale paní učitelka s paní asistentkou nám vysvětlily postup, v průběhu hodiny nám říkaly, jak postup vylepšit a myslíme si, že se nám výkresy nakonec povedly. Už se těšíme na další hodiny Vv na kreativní nápady naší paní učitelky a AP.

                                                                                                 

                                                                      Nováková K. a Dobrá K.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy