znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Když je výuka zábavou

I v letošním roce jsou v rámci přírodovědy součástí probíraného učiva HOUBY.

A protože je naše skvělá paní asistentka milující houbařkou, napadlo nás společně, že dětem výuku letos obohatíme a přineseme houby ukázat „na živo" i do školy.

Jako první jsem nasbírala pár druhů hub já. Jenže, dle slov naší paní asistentky, jsem dětem přinesla ukázat jen samé nejedlé a „nezajímavé" houby. Proto jsme již druhý den měli všichni ve třídě připravenou celou lavici plnou zajímavých a krásných hub. Paní asistentka nám ke každé houbě sdělila spoustu zajímavých informací, které si děti během této přednášky zapamatovaly.

Tato forma výuky se dětem velmi líbila a moc je bavila. Jako bonus dostaly děti některé houby domů a druhý den ještě měly možnost ochutnat výborné houbové řízečky od naší paní asistentky, po kterých se ihned zaprášilo. Děkujeme paní asistentce, byly výborné.

 

                                      Mgr. Iveta Kaciašvili 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy