18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Tonda Obal

V úterý 11. října se naše třída zúčastnila besedy o třídění odpadu. Beseda byla nejen poučná, ale i zábavná.  Děti se dozvěděly, jak se odpad třídí, co je to vlastně recyklace a jaké nové výrobky díky recyklaci odpadových materiálů vznikají. Beseda byla proložena videoukázkami, kde mohly děti vidět, jakým způsobem se s vytříděným odpadem dále pracuje. Na závěr besedy si všechny děti mohly třídění odpadů vyzkoušet, kdy obrázky s odpady vkládaly do malých kontejnerů. Na závěr besedy jsem společně zhodnotili, proč je dobré odpady třídit a recyklovat. Protože děti velmi dobře reagovaly na otázky a spoustu toho o třídění odpadů věděly, dostaly na závěr drobnou odměnu v podobě záložky.

Michaela Mokrá, třídní učitelka