znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

Burza škol

Rozhodovat se o budoucím povolání není pro nikoho vůbec lehké a někteří žáci 9. ročníků nemají zatím představu, čím by jednou chtěli být. Proto jsme i v tomto školním roce navštívili Burzu škol v Sokolově, tedy přehlídku středních škol našeho regionu. Žáci zde měli příležitost popovídat si se zástupci škol z Karlovarského kraje a zjistit si, čím je škola specifická a co nabízí.

Do Sokolova jsme dorazili autobusem kolem čtvrt na devět. Doprava byla zajištěna zdarma tam i zpět. Na recepci se nás ujali Jakub s Petrem, bývalí žáci naší školy, kteří nás provázeli budovou a seznamovali s chodem školy. Poté dostali žáci příležitost vidět prezentace jednotlivých škol, vzít si letáček nebo si popovídat se studenty či učiteli konkrétní střední školy.

Tato akce se konala díky nabídce KARLOVARSKÉHO KRAJE a ředitele ISŠTE Mgr. Pavla Januse a její organizace byla velmi dobře zajištěna.

Teď už nezbývá než jen popřát vycházejícím žákům hodně štěstí.

 

                                                                                             Herynková Vendula, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy