znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Opakování je prý matkou moudrosti...

V úterý 11.10.2022 jsme se zúčastnili přednášky „Tonda Obal na cestách“.

Přednáška jednoduše a srozumitelně shrnovala to, co jsme se v loňském školním roce dozvěděli a co jsme na vlastní oči viděli na exkurzi v Černošicích.

Zopakovali jsme si, jak nakládat s odpadem, jaký odpad třídit a kam ho vyhazovat. Byli jsme upozorněni, jakých chyb se při třídění odpadu vyvarovat. Viděli jsme krátké filmy o tom, jak probíhá recyklace papíru a skla.

Opakování je prý matkou moudrosti... Tak doufám, že si všichni už pamatujeme co, kam, a hlavně proč třídit. A že neskončíme pouze u teoretických znalostí, ale vše uvedeme do každodenního života. Protože tam se teprve naše moudrost ukáže.

 

                                                                                              J. Polívková a třída 7.B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy