Zpátky ve škole

Léto uteklo jako voda a opět nám začala škola.

Začíná další školní rok a dozvídáme se spoustu nových informací. První den ve čtvrtek jsme se přivítali a probrali s kamarády své zážitky z prázdnin. První týden jsme se začali dozvídat  nové informace (odpolední výuka, nový předmět chemie) a přivítali jsme nového spolužáka z Ukrajiny, a to Matvie.

Příchod nového spolužáka byla pro nás nová informace, a tak jsme všichni byli zvědaví, kdo bude nový žák. Byli jsme mile překvapeni, neboť Matvii je velice milý.

Také jsme se dozvěděli o nových učitelích – Př a HV, se kterými jsme se hned první týden měli možnost se seznámit.

Poté jsme se již věnovali výuce a opakování učiva z loňského roku. Víme, že pro nás 8. ročník je velice důležitý a většina z nás si dala za úkol se řádně připravovat a plnit zadané úkoly.

Terezka Majerová, Jakub Tarantík.