znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Podzimní tvoření s kaštany

Krásné počasí, které i druhý týden v říjnu panuje, jsme v pondělí využili nejen k procházce, ale také ke sběru nádherných kaštanů, které k podzimu neodmyslitelně patří. V hodinách výtvarné a pracovní výchovy jsme se pustili do vyrábění. Na kaštánky jsme namalovali krásné motivy obrázků. Někdo maloval srdíčko, někdo lva nebo lístek. Měli jsme možnost vybrat si spoustu barev a variant, nápadů bylo mnoho. A protože se učíme abecedu, vytvořili jsme dokonce kaštánkovou abecedu. Každý kaštánek měl své vlastní písmenko. Tvoření nás moc bavilo a jak se nám výrobky povedly, se můžete přesvědčit níže v galerii. Těšíme se na další podobné hodiny. 
 
                                                  Mgr. Jarmila Janíková
                                                  Bc. Lucie Klarnerová 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy