znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Chebský náhradník 

Již v květnu jsme se měli zúčastnit workshopu ve Světě záchranářů v Karlových Varech, ale kvůli technickému problému nám byla účast zrušena. Nenechali jsme se odradit, hledali jsme dál a nakonec se nám podařilo dostat na akci, která byla určena pouze chebským školám smiley. Jako obvykle jsme jeli hromadnou dopravou a abychom to neměli tak jednoduché, jediný volný časový termín byl pro nás v dosti šibeničním čase. Nepřipouštěli jsme si neúspěch a doufali v přesnost spojů, hlavně Českých drah. Ty ovšem „nezklamaly“ a nabraly 15ti minutové zpoždění. V našem případě to znamenalo běh z vlakového nádraží v Chebu až na místo konání akce – Krajinky. Abychom nepřiběhli úplně zpocení, začalo nám do toho ještě „příjemně“ pršet. Nám to ale náladu nezkazilo, prošli jsme si několik stanovišť bezpečnosti, kde jsme se dozvěděli spoustu užitečných informací, pohráli si ve vodním světě a suší jsme opravdu nebyli, bříška jsme si zaplnili v „mekáči“ a i tentokrát zbyla trošku času na nákupy. Unavení, uběhaní, mokří, napapkaní a spokojení jsme „vlakobusem“ dorazili zpět.

                                                                                                R.S.

 

Spolužačky Martina Mádlová a Kristýna Kunešová napsaly!

Den záchranářů v Chebu

Náš výlet začal zde v Habartově. Cestou do Sokolova a ze Sokolova do Chebu. Po chvíli, co jsme dorazili do Chebu začalo lehce poprchávat. Cestou na akci Den záchranářů jsme museli běžet. Na akci jsme si někteří sedli na lavičky a ostatní si šli pro popcorn zdarma. Z laviček se šlo k hasičům, kteří nás poučili o bezpečnosti v blízkosti vlaků. A od hasičů jsme přešli k policii, kde nás poučili o návykových látkách, nasadili nám brýle, abychom si vyzkoušeli jak vidí opilý člověk a člověk na návykových látkách.. Šli jsme na hřiště, kde se nacházel svět vodních her. Tam jsme měli přestávku, mohli jsme si hrát s vodou a malinko se to zvrtlo smiley. Z hřiště jsme šli baštit do “Mc’donaldu“ a ještě před odjezdem jsme se stihli podívat do obchodu, kde si někteří z nás i něco koupili. Poté následovala cesta domů vlakem, busem a s dobrou náladou.

 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy