2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

První školní den

Když se  ve čtvrtek 1.9. otevřely dveře  školy, byl to pro prvňáčky první krok do nové životní etapy. Děti přestaly být předškoláky a stali se z nich  školáci.

Na první den přišli všichni slavnostně oblečení a v doprovodu rodičů, babiček a dědečků. Do naší třídy I. B nastoupilo 20 nových školáků, z toho 12 děvčat a 8 chlapců. Ve třídě  jsme se přivítali a  navzájem se představili. Děti dostaly  jako vzpomínku na tento důležitý den pamětní list. Poté jsme si společně povídali o tom, co všechno nás tento školní rok čeká. Nové prvňáčky přišel přivítat také pan ředitel  Mgr. Václav Riedl  se starostou města Habartov  Ing. Petrem Janurou. Na uvítanou předali dětem dárkový poukaz na nákup školních potřeb.

Přeji našim prvňáčkům, ať se jim ve škole líbí a daří. Bude to pro ně pestrý rok, plný nejen učení, ale také zpívání, tvoření a her.

Michaela Mokrá, třídní učitelka