znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

První školní den

Když se  ve čtvrtek 1.9. otevřely dveře  školy, byl to pro prvňáčky první krok do nové životní etapy. Děti přestaly být předškoláky a stali se z nich  školáci.

Na první den přišli všichni slavnostně oblečení a v doprovodu rodičů, babiček a dědečků. Do naší třídy I. B nastoupilo 20 nových školáků, z toho 12 děvčat a 8 chlapců. Ve třídě  jsme se přivítali a  navzájem se představili. Děti dostaly  jako vzpomínku na tento důležitý den pamětní list. Poté jsme si společně povídali o tom, co všechno nás tento školní rok čeká. Nové prvňáčky přišel přivítat také pan ředitel  Mgr. Václav Riedl  se starostou města Habartov  Ing. Petrem Janurou. Na uvítanou předali dětem dárkový poukaz na nákup školních potřeb.

Přeji našim prvňáčkům, ať se jim ve škole líbí a daří. Bude to pro ně pestrý rok, plný nejen učení, ale také zpívání, tvoření a her.

                                                                     Michaela Mokrá, třídní učitelka

 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy