znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

Zpět ve škole

Prázdniny utekly jako voda v horské bystřině a nový školní rok je tady. Pro nás je to rok zásadní, neboť již brzy opustíme tuto školu a vydáme se do „nového“ života. Snad bude bezstarostný a všichni si budou plnit své sny. Mnozí z nás budou muset v tomto školním roce zabrat a zabojovat s leností, učit se a zlepšit si své známky, abychom se dostali na školy, které si vybereme.

Prvního září jsme se přivítali a probrali s kamarády své zážitky z prázdnin. Další dny ve škole jsme věnovali bezpečnému chování, připomněli jsme si pravidla školního řádu a seznámili se s novým učivem, který nás čeká v jednotlivých předmětech, a také s novými učiteli. Výuka začala. A teď s plnými silami do získávání nových vědomostí.

                                      Žáci IX. B a naše paní učitelka Dáša Pospíšilová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy