znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Už jsme sedmáci!

Prvního září jsme se již tradičně jen přivítali, řekli jsme si organizaci nejbližších dnů a rozutekli jsme se zpět domů. Hned další dny už jsme měli plné ruce práce s přípravou dalšího společného školního roku. Jako obvykle jsme si připomněli pravidla školního řádu, třídy a bezpečnosti a po prázdninové pauze jsme zavzpomínali na akce ze závěru školního roku. Zvládli jsme naše vzpomínky sepsat a vybrat i pár „krásných“ fotek, na které se můžete těšit v zářiových článcích, které najdete na webových stránkách naší třídy. Činnost ve třídě jsme proložili aktivitami v tělocvičně, aby toho sezení nebylo příliš mnoho smiley. Před zahájením „učícího“ školního roku jsme ještě stihli premiérově zvolit samosprávu třídy, ve které byla zvolena Laura. Za zástupkyni holek byla vybrána Kiki a za kluky Stáňa. Celý chod, principy, výhody a úskalí těchto funkcí si v průběhu roku budeme osvojovat a v příštím roce bychom chtěli vše okořenit ještě individuální kandidaturou. Do dílčích činností jsme se všichni vrhli s vervou, tak pevně doufejme, že nám nasazení vydrží!

R. S.

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy