2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Zlatá přilba

Dne 15.6.2022 v 9.00 h se třídy 4. A a 4. B zúčastnily sportovní a dopravní akce s názvem "Zlatá přilba", která pod záštitou DDM Habartov, a za spolupráce prap. Martiny Postlové, preventisty Dopravního inspektorátu PČR Sokolov. Díky vedení DDM Habartov, Jany Chalupské a Marcely Králové si mohli žáci naší školy vyzkoušet jízdy zručnosti na koloběžkách. Od prap. Martiny Postlové se někteří dozvěděli, pro jiné to bylo jen ovšem opakování, pravidla a značení silničního provozu.

Celé dopoledne bylo zakončeno testem všeobecných znalostí o dopravní výchově, kde si žáci mohli ověřit své znalosti. Akce by se samozřejmě nemohla konat bez pedagogických pracovníků (učitelé a asistenti pedagoga).

První místo ze všech zúčastněných žáků získal Miroslav Červenka, druhé místo Tobiáš Žolna a třetí pořadí Matěj Poliačik. Velká gratulace všem a spousta bezpečných kilometrů na cyklostezkách nebo na silnici. Ceny, které získali žáci za nejlepší výkony, věnovala Komise prevence kriminality.

Monika Lapáčková - třídní učitelka