Školní výlet

Dne 14.6 2022 jsme vyrazili na náš první společný školní výlet do Plzeňské zoologické a botanické zahrady.

Náš výletní den začal poměrně brzy. Sraz u školy byl již v 7:20 hodin, protože nás čekala celkem dlouhá cesta. Všechny děti přišly opravdu včas, za což je musím pochválit.

Do plzeňské ZOO jsme dorazili pár minut po 9. hodině ranní. Všechny děti byly natěšené na to, co vše uvidíme.

Celý den proběhl bez problémů, děti byly úžasné, chovaly se slušně a všechny pokyny vždy uposlechly.

Viděli jsme spoustu zajímavých zvířátek a rostlin. Nejvíce děti zaujal tygr, medvěd a žirafy. Na všechna zvířátka jsme měli vždy štěstí a všechna jsme si mohli společně a z blízka v klidu prohlédnout a přečíst si o nich zajímavé informace.

V rámci procházky jsme se zastavili i ve strašidelném sklepě, zkusili si změřit naší rychlost v běhu s gepardem, prohlédli si „Českou řeku“, český statek s hospodářskými zvířaty a dokonce jsme si i stihli užít několik desítek minut legrace na lanovém prolézacím hřišti.

Ke konci výletu jsme se všichni dostatečně a řádně občerstvili, stavili se v suvenýrovém obchůdku a pomalinku se chystali na cestu zpět domů.

Do Habartova jsme přijeli kolem 16. hodiny, všichni zdraví a živí.