znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Výlet do Plzně

Dne 9. června jsme vyrazili zájezdovým autobusem do Plzně. Na prohlídku sklepení jsme si museli hodinu počkat, ale stálo to za to. Na začátku prohlídky jsme vyfasovali různobarevné přilby. Ochránily před úrazy nejen ty z nás, co příroda obdařila vyšší postavou, ale i některé menšího vzrůstu. Jako jeden dlouhý had jsme kličkovali mezi kalužemi temnými uličkami. Ta trocha vody a vlhka do dobrodružství přeci patří. Užili jsme si tajemného labyrintu sklepení. Do studní nikdo nespadl a nikdo nezabloudil. Cestou jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí z historie Plzně. V úzkých uličkách se mnozí z nás necítili dobře, přesto to bylo fajn. Prohlídku muzea nám pokazila zase hodina čekání. Poutavým povídáním naší průvodkyně jsme se přeci jen přenesli do dávných časů výroby piva. Starodávná hospůdka byla pěkně zařízená. Škoda, že nám náš věk neumožnil pivo ochutnat. Snad někdy příště.

                                              Třída 8. B a naše paní učitelka Dáša Pospíšilová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy