Virtuální realita

Pátku, dne 3. 6. 2022, jsme se nemohli dočkat. Do školy totiž přijely dvě paní s virtuální realitou. Zhlédli jsme připravenou prezentaci, při které jsme si prošli celou historii virtuální reality. Potom jsme dostali speciální brýle a ovladače. Nejprve jsme si museli zkusit, jak pracují virtuální ruce. Uchopit a hodit vlaštovku byla pro nás hračka. Odpinknout pálkou míček na stolní tenis a vypustit raketu do vesmíru jsme také zvládli na jedničku. Střílení z pistolí na různé předměty byla zábava nejen pro kluky, ale i děvčatům se podařilo nasbírat spoustu bodů. Paní učitelce se nejvíce líbil tanec s robotem. Každý si našel svou zábavu. Těšíme se na další takovou prima akci.

Třída 8. B a naše paní učitelka Dáša Pospíšilová