znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Virtuální realita

Pátku, dne 3. 6. 2022, jsme se nemohli dočkat. Do školy totiž přijely dvě paní s virtuální realitou. Zhlédli jsme připravenou prezentaci, při které jsme si prošli celou historii virtuální reality. Potom jsme dostali speciální brýle a ovladače. Nejprve jsme si museli zkusit, jak pracují virtuální ruce. Uchopit a hodit vlaštovku byla pro nás hračka. Odpinknout pálkou míček na stolní tenis a vypustit raketu do vesmíru jsme také zvládli na jedničku. Střílení z pistolí na různé předměty byla zábava nejen pro kluky, ale i děvčatům se podařilo nasbírat spoustu bodů. Paní učitelce se nejvíce líbil tanec s robotem. Každý si našel svou zábavu. Těšíme se na další takovou prima akci.

                                         Třída 8. B a naše paní učitelka Dáša Pospíšilová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy