Projektová výuka ve fyzice

Žáci 9. A v rámci projektové výuky pracovali na téma JADERNÁ FYZIKA. Třída byla rozdělená do několika skupin. Každá skupina zpracovávala určité téma, které si sami vybrali.

Informace vyhledávali na tabletech a zpracovávali zábavnou formou. Vše průběžně konzultovali s AP Hrabalovou a vyučující předmětu.

Pro své spolužáky vymysleli opravdu zajímavé hry a soutěže. Své poznatky daného tématu prezentovali a všichni měli možnost si zasoutěžit. Výsledné práce vystavili na chodbě v 1. patře, kde si je mohli prohlédnout žáci ostatních tříd a mohli si vyzkoušet své znalosti.

Slámová D.