znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Kočky ze dřeva

Šablony na naše kočičky jsme si začali připravovat 3. listopadu. Jakmile jsme šablony načrtli a vystřihli, začali jsme chodit střídavě s druhou polovinou třídy do dílen. V dílně jsme dostali kus dřeva, na které jsme si obkreslili jednotlivé části těla té naší kočky. Pak jsme je postupně začali vyřezávat pilkou. Než jsme to vše vyřezali a osmirkovali, tak už byl květen. Paní učitelka s paní asistentkou nám pomáhaly, abychom to nakonec všechno zvládli. A povedlo se. Pak už jsme naše výtvory jen krásně vyzdobili. No a hurá máme památku na dílny v šesté třídě. Myslíme si, že se nám to všem povedlo a moc se nám to líbí!

                                                                        Nikča a Simča

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy