znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Divadelní představení V. A

V rámci předmětu Dramatická výchova jsme nacvičovali divadelní představení. Žáci V.A se rozdělili do 3 skupin a vybrali si pohádku, kterou budou hrát. Vše bylo v jejich režii. Sami si vytvořili role, scénář, kulisy, masky, rekvizity. Pohádky nacvičovali po dobu skoro dvou měsíců. 2. 6. 2022 nastal den D a své představení mohli zahrát spolužákům z ostatních tříd 1. stupně. Mezi diváky byl i pan ředitel a paní zástupkyně, kteří si naše divadelní představení také nenechali ujít. Představení bylo velmi povedené, všem se naše pohádky líbily, děti byly úžasné!
                                                                                                 
 
                                                       tř. uč. Mgr. Jana Hankerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy