znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Čtenářská soutěž

Také v letošním školním roce proběhla soutěž čtenářů. Nejprve proběhlo třídní kolo, kde třídní učitelky vybraly za každou třídu tři nejlepší čtenáře. Za 5. A byly vybrány: Eliška Tóthová, Anetka Navrátilová a Barča Benešová. Ve třídě 5. B byli nejlepšími čtenáři Maty Balko, Verča Kuchařová a Amálka Grohová. Ve středu      30. března se potom tito nejlepší čtenáři utkali mezi sebou. Děti dostaly text, který si mohly předem pročíst. Mezi dětmi panovala nervozita, všichni se velmi snažili. Nejen čtenářské dovednosti, ale i krátký testík, který  prověřil, zda čtenáři dobře textu rozumí, nakonec rozhodly o vítězi.  
 
1. místo - Bára Benešová (5. A)
2. místo -  Verča Kuchařová (5. B) a Eliška Tóthová (5. A)
3. místo - Anetka Navrátilová (5. A) a Amálka Grohová (5. B)
 
Všem dětem jsem jako poděkování za snahu a účast v soutěži předala drobné dárečky. 
 
                                  Michaela Mokrá
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy