znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Návštěva ze školky

V pátek 25.3. a v pondělí 29.3. jsme ve škole přivítali budoucí prvňáčky z mateřských škol. Děti byly velmi zvědavé, jak to ve škole chodí. Aby se více do školy těšily, složili pro ně žáci z 5.B báseň o tom, co všechno na ně ve škole čeká.  Potom si předškoláci mohli vyzkoušet práci na interaktivní tabuli, namalovaly nám obrázek a ukázaly, že už se všechny umí dokonce podepsat. Společně s páťáky se naučily pohybovou říkanku, kterou jsme v první třídě zahajovali každý školní den. Na oplátku nám děti ze školky zazpívaly písničku. Na závěr jsme budoucím školákům předali drobné vlastnoručně vyrobené dárky.  Všem se akce líbila, děkujeme za návštěvu a těšíme se na nové prvňáčky. 
 
Když jsme šli do 1. třídy - básnička
 
                                 Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy