2. a 3. dubna 2024

28. 3. - 1. 4. velikonoční prázdniny

• sociální asistent
  • školní psycholog

Únor, březen s nadhledem!

Únor nám začal další velkou změnou. Museli jsme se rozloučit s naší oblíbenou paní asistentkou Veronikou Kubíkovou. Ještě jsme úplně nevěděli proč, ale o to větší radost jsme měli, když jsme se „TO“ o pár týdnu později dozvěděli smiley! Hned 1. února jsme tedy v našem třídním týmu přivítali další staronovou paní asistentku Marii Demeterovou, která nám bude se vším pomáhat.

Po jednodenním pololetním volnu byla představa jarních prázdnin ještě příliš vzdálená. Vrhli jsme se tedy na vymýšlení dalších kreativních činností, kterými si zpříjemňujeme hodiny výtvarné výchovy. Spousta nápadů, jaro skoro před námi smiley, každý na svém stanovišti, práce nám jde od ruky. Z našeho bezstarostného tvoření nás vytrhla situace na Ukrajině, se kterou nikdo z nás neměl žádné zkušenosti. Každý se s tím vyrovnával po svém – povídáním doma, dovysvětlováním na třídnických hodinách, nebo třeba dočasnou pasivitou na sociálních sítích... Ovšem jednu cestu jsme si vybrali společnou – pojďme se z toho vymalovat.