znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Čarodějnický den

Žáci 5.A si dnes (29. 4.) udělali čarodějnický den. Jejich pavučiny, které nakreslili, byly opravdu krásné a hrozivé zároveň. Prozradili nám své tajné recepty na nejrůznější lektvary a vyrobili si letecké koště. Za veškerou snahu, kterou vynaložili, získali LETECKÝ PRŮKAZ, který je opravňuje řídit bezmotorové koště, motorové koště, mop a vysavač. Pokud někoho zahlédnete během soboty (30.4.) létat po Habartově, určitě je to někdo z nás z 5.A.
                                                                                                       
                                                     tř. uč. Mgr. J. Hankerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy