znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Noc ve škole

Žáci 9. B projevili přání spát jednu noc ve třídě – škole. Už asi dva měsíce jsme přemýšleli o tom, kdy přespíme ve škole a zda se k sobě budeme schopni slušně chovat mimo vyučování. Spaní se nakonec uskutečnilo v pátek dne 1. 4. Sešli jsme se všichni odpoledne před školou a chvíli jsme si povídali a hráli hry. Počasí nám nepřálo, začalo pršet, hřmít, sněžit. To nám zkazilo připravovaný program – opékání buřtů na školním pozemku. Místo toho jsme nakonec večeřeli pizzu a hráli hry/sportovali v tělocvičně. Večer jsme také absolvovali večerní procházku pro dobrý spánek. Nesměl chybět ani horor, který si žáci vybrali ke společnému zhlédnutí. K filmu si žáci připravili dobrůtky, které v napětí z filmu mlsali ve velkém. Po probuzení, ranní hygieně a společné snídani úklidu jsme celou akci řádně zhodnotili. yes

                                                                      Třídní učitel KYSILKA Roman

                                                        

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy