Masopustní veselí

Dne 11. 3. v pátek pro nás paní učitelka s paní asistentkou připravily akci v podobě Masopustu.

Nejprve jsme se seznámili s historií Masopustu.

Potom jsme si připravili masopustní pohoštění – klobásy, koláčky, šátečky, škvarkovou pomazánku jsme ochutnali, jitrničku, domácí chleba.

Paní učitelka s paní asistentkou pro nás připravily hru na téma Masopust. Po škole jsme měli různé indicie, které jsme museli vyhledat, abychom mohli vyplnit PL, kde  byla i křížovka s tajenkou. Potom jsme všichni hráli  různé hry.

Na závěr jsme si zatančili a zazpívali a ke konci pomohli paní učitelce a asistentce uklidit.

Moc jsme si užili a těšíme se na další akce, které pro nás paní učitelka a paní asistentka připraví.

Tereza Seilerová