znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Ekologie a ochrana přírody

V hodinách přírodovědy právě probíráme témata, která souvisí s ochranou přírody. Děti chápou , co znamená pojem ekologie, umí třídit odpad a  znají  způsoby, kterými  můžou k ochraně přírody přispět. Právě od dětí vzešel nápad, že bychom mohli uskutečnit jarní úklid v nedalekém lesíku. Vybaveni rukavicemi a pytlem na odpadky jsme tedy vyrazili do lesíku za školou, kde během malé chvilky děti zcela naplnily plný pytel pohozenými odpadky, Domů jsme odcházeli s dobrým pocitem, že jsme pro naši přírodu a okolí udělali dobrý skutek
 
                                             Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy