znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Jazyková výchova

V hodině jazykové výchovy jsme procvičovali poznaná písmena abecedy. Činnosti probíhaly na koberci, u tabule i v lavici.

Na koberci žáci vyhledávali jednotlivá písmena, vymýšleli slova s danou hláskou na začátku a určovali počet slabik ve slově. Následujícím úkolem bylo vyhledávat slova, která obsahovala určené písmeno. U magnetické tabule žáci přiřazovali obrázek ke správnému písmenu. Poslední aktivita byla plněna v lavici, kde žáci skládali písmenka z barevných dřívek. Zábavnou formou jsme si zopakovali probraná písmenka a odměnou za šikovnost a znalosti byla včelka do notýsku a sladký bonbón smiley

                                                                       Žáci přípravné třídy a tř. učitelka Burkhardová Hana

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy