znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Vánoční besídka tak trochu jinak

Protože jsme si bohužel nemohli užít Vánoční besídku před Vánocemi všichni společně ve škole, jelikož jsme měli distanční výuku, rozhodla jsem se, že děti o tuto vzpomínku nepřipravím a uspořádáme si Vánoční besídku „po prázdninách“. Po Novém roce jsme si naplánovali ve třídě tento krásný den. Děti mohly donést cukroví, které jsme pak všichni ochutnávali. Společně jsme zavzpomínali na Vánoce, vyprávěli si nejkrásnější zážitky z Vánoc, největší radosti z dárků i nejsilnější okamžiky, které jsme prožili. Zazpívali jsme si vánoční koledy, děti mlsaly cukroví, popíjely teplý čaj a sledovaly pohádku o malém sobíkovi, který se jmenoval Nico. Celý den jsme ukončili rozdáváním dárků. Každé z dětí si vylosovalo lísteček, kterému spolužákovi dáreček přinese. Vzájemně si děti daly překrásné dárky, u kterých jsme se všichni společně moc pobavili. Od paní učitelky a paní asistentky děti dostaly stejné ponožky, ze kterých měly opravdu velikánskou radost.

Byl to překrásný den, který jsme si všichni společně užili na maximum.

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy