Novoroční posezení

Letošní vánoční besídka se nekonala, protože bylo v naší třídě mnoho nemocných dětí. Před Vánoci byli ve třídě pouze Milan  a Vojta. Pro nemocné děti jsme alespoň jako náhradu za vánoční besídku  22.12. připravili vánoční vysílání, které jsme vysílali přes aplikaci TEAMS. Předávání dárečků se proto uskutečnilo až po prázdninách. V pátek 7. ledna jsme si tedy udělali novoroční posezení. Pověděli jsme si, jak jsme prožili Vánoce a prázdniny. Děti si spolu vyměnily dárky. Malé drobnosti pro ně měla nachystané i paní učitelka. Úplně největší radost ale měly děti z dárečků, které pro ně vytvořila paní asistentka. V dlouhých zimních  večerech háčkovala malé barevné chobotničky, které děti úplně nadchly. Velice jí všichni děkujeme.

Michaela Mokrá, třídní učitelka