znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Tandemová výuka

Na začátku jsme nevěděli, co to znamená tandem nebo tandemová výuka. Paní učitelky nám to vysvětlily a navíc jsme si takovou výuku společně vyzkoušeli. Během jedné vyučovací hodiny nás učily obě naše paní učitelky. V hodině matematiky jsme společnými silami pracovali v geometrii, zopakovali jsme základní geometrické pojmy, některé jsme poznali nově a na závěr jsme měli připravené tvary, ze který bylo naším úkolem poskládat např. auto, zajíce, dům …

                                   

                             Alena Kindlová, Monika Lapáčková a žáci třídy 4. A

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy