Naše první vysvědčení

Poslední lednový den nastala dlouho očekávaná chvíle. Tento den dostali naši prvňáčci své vůbec první vysvědčení.
Moc se na tento den těšili. Poslední vyučovací hodinu jsme strávili nejprve tím, že jsme si zhodnotili uplynulé pololetí a každý z žáků řekl, v čem by se měl příští pololetí zlepšit.  Nyní už víme, kde se musíme zdokonalit, aby byly známky na příštím vysvědčení lepší. Vysvědčení mnohé z nás potěšilo a inspirovalo k ještě lepšímu výkonu. Máme za sebou nelehké první pololetí a už se těšíme, co dalšího nám přinese to nové.
Děti, které dostaly samé jedničky obdržely také drobnou odměnu v podobě zlaté smajlíkové medaile, která se jim moc líbila. Některým tak moc, že jí prý už nikdy nesundají.
Dětem přejeme, aby se jim ve škole líbilo a dařilo i nadále.

Mgr. Jarmila Janíková a Lucie Klarnerová