znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Třídnická hodina trochu jinak

V pátek 14. ledna v 14:30 jsme se plni očekávání sešli v naší třídě. Paní učitelka nám vyprávěla zajímavý příběh o horolezcích a pokoření nejvyšší hory světa. Na nástěnce se objevila sice menší, ale také krásná hora Gerlachovský štít. Každý dostal kartičku s horolezcem, kterou jsme si pojmenovali. Výstup na Gerlachovku mohl začít. Prvním naším úkolem bylo překonat skalní průrvu. Přechod po kladině pro mnohé z nás moc příjemný nebyl. Tak vysoko jsme ještě nešli. Někteří svůj strach či menší obavy překonali. Nedokázali jsme to však všichni, ale většina z nás se do základního tábora dostala. Z  překonání sebe sama měli radost všichni. Potom jsme hráli ještě spoustu zajímavých her, při kterých se prověřilo, jak umíme spolupracovat. Klukům se nejvíce líbila „Vybíhaná“ a silový víceboj mezi spolužáky. Bojovnost a touha po vítězství se v chlapecké povaze nezapře. Paní učitelku nadchla hra „Souboj draků." Důležité je, že jsme se všichni dobře bavili a užili si to. Dvě a půl hodiny utekly moc rychle. Těšíme se na další společné chvíle.

Třída 8. B a naše paní učitelka Dáša Pospíšilová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy