znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Třídnické hodiny

V letošním školním roce jsou pro nás novinkou třídnické hodiny. V třídním kolektivu se děje mnoho věcí. Atmosféru ve třídě ovlivňují všechny děti. Vznikají zde kamarádství, ale i různé problémy a náročné situace. Třídnické hodiny nám  poskytují příležitost řešit vztahy mezi dětmi ve třídě, podpořit vzájemnou soudržnost,  dobrou komunikaci, toleranci a vzájemnou důvěru. Během třídnických hodin  jednak diskutujeme o  aktuálním dění ve  třídě, ale především hrajeme různé hry na stmelení kolektivu.

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy