znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Vánoční besídka

Aby nebyl opět někdo z nás zklamaný a smutný, že nedostal dáreček, rozhodli jsme se, že si besídku uděláme netradičně. Připravili jsme spoustu zábavných a pohybových her. První dvě hodiny jsme si užili ve třídě. „Koš plný ovoce“, „Uhodni, co se změnilo“, „Nebuď poslední“ a další prima hry nás zaujaly tak, že nám ty dvě hodiny uplynuly jako voda v divoké řece. Po svačině a ochutnávce cukroví jsme se přesunuli do tělocvičny. Jako lovci perel jsme se snažili být nejlepšími sběrači. Nejvíce se nám líbila rychlá vybíjená „Sniper“. Vánoce plné zážitků. Těšíme se na další společné chvíle.

                                                              Dáša Pospíšilová a třída 8. B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy