znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Vánoční besídka

Poslední školní den kalendářního roku 2021 patřil již tradičně vánoční besídce, na kterou se všichni velmi těšili. Děti nejprve připravily pohoštění a společně si zazpívaly vánoční koledy. Sváteční atmosféra na nás dýchla díky vánočním písním a dárkům pod stromečkem. Následovalo rozbalování dárků, které jim Ježíšek zanechal za jejich dobré chování. Příjemnou atmosféru vytvořili deváťáci i ostatním vyučujícím v jejich ročníku. Děvčata připravila vánoční přáníčka a malý dáreček pro každého vyučujícího připravil pan učitel společně s chlapci. Všichni si užili slavnostní předvánoční náladu.

 

                                                            Třídní učitel KYSILKA Roman

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy