znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Vánoční besídka

Na vánoční besídku jsme se společně připravovali již od začátku prosince a napnutě čekali, zda nám ji nějaké vládní opatření nebo nařízená karanténa nezruší. Dopadlo to dobře a připravenou besídku jsme mohli zrealizovat.

Ve středu 22. 12. 2021 jsme se ráno sešli ve třídě, všichni slavnostně oblečeni, s veselou náladou, spoustou cukroví a dalšími dobrotami.

Upravili jsme si třídu, prostřeli “stůl“ a pod stromeček dali přinesené dárky.

Vyzkoušeli jsme si vánoční tradici: pouštění lodiček ze skořápek ořechů, zatančili jsme si, zasoutěžili, zahráli vánoční AZ-kvíz. Poslouchali jsme koledy a jiné vánoční písničky, rozdali si dárky, povídali, jedli...

Najednou bylo 12 hodin. Uteklo to tak rychle, že jsme ani nestihli všechny připravené soutěže... Tak jsme už jen uklidili třídu, udělali pár posledních fotek, popřáli jsme si hezké svátky a rozloučili jsme se.

Uvidíme se až v novém roce 2022. Doufáme, že se sejdeme úplně všichni (i s paní asistentkou a se třemi spolužáky, kteří s námi kvůli nemoci na besídce nebyli), zdraví, odpočatí a připraveni se něco nového naučit.

Tak do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů nám i vám všem.

                                                                     Mgr. J. Polívková a žáci 6.B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy