znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Vánoční besídka

Dnes jsme se opět sešli ve vánoční čas. Letos bohužel ne osobně ve škole, ale pouze distančně. Na MS Teamsech jsme se sešli všichni z 5.A, pili jsme čaj, maminky nám obětovaly pár kousků cukroví a pouštěli jsme si vánoční koledy. Také jsme si vyzkoušeli naše znalosti o Vánocích ve vánočním kvízu, nakreslili pár vánočních jednotažek, vyprávěli si o zvycích našich rodin a ukazovali si naše nazdobené stromečky.

Všem ještě jednou přeji (i s p. asistentkou) krásné Vánoce, hodně zdraví a lásky.

                                                             Tř. uč. Mgr. Jana Hankerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy