znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Vánoční besídka

Dnes jsme se opět sešli ve vánoční čas. Letos bohužel ne osobně ve škole, ale pouze distančně. Na MS Teamsech jsme se sešli všichni z 5.A, pili jsme čaj, maminky nám obětovaly pár kousků cukroví a pouštěli jsme si vánoční koledy. Také jsme si vyzkoušeli naše znalosti o Vánocích ve vánočním kvízu, nakreslili pár vánočních jednotažek, vyprávěli si o zvycích našich rodin a ukazovali si naše nazdobené stromečky.

Všem ještě jednou přeji (i s p. asistentkou) krásné Vánoce, hodně zdraví a lásky.

                                                             Tř. uč. Mgr. Jana Hankerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy