znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Dopis pro Ježíška

V předvánočním čase se všichni nemůžeme dočkat nadcházejících Vánoc. Na náměstí města Habartova můžeme nalézt nejen vánoční betlém, ale nově také Ježíškovu schránku, kam mohou děti dávat své dopisy či obrázky přímo pro Ježíška. I my v prvních třídách jsme se rozhodli, že pro Ježíška napíšeme dopis a nakreslíme svá přání. V pondělí 13.12. jsme se společně vydali na náměstí své dopisy odeslat. Během naší návštěvy jsme si prohlédli betlém a vyfotili se ve fotokoutku se sněhuláky.
Jak nám to slušelo se můžete pokochat níže v galerii.
 
                                                                              Mgr. Monika Kabatová 
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy