znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Anglický jazyk - Prezentace I.

V hodinách anglického jazyka v měsících listopad a prosinec žáci pracovali s časopisy a také tvořili prezentace dle svých zájmů nebo pouze na základě tématu, které je zaujalo. Prezentaci poté představili před spolužáky. Dozvěděli jsme se tak například zajímavosti o první parní lokomotivě na našem území, Kylie Jenner, skupině Nirvana a Kurtu Cobainovi, Justinu Bieberovi, televizním pořadu Top Gear, herci Johnsonovi Dwaynovi, seriálu Papírový dům a o sociálních médiích jako Instagram, Facebook, Snapchat a dalších.

I přesto, že se některým do prezentací vloudila nějaká ta chybička a někteří zápasili s výslovností, prezentace byly připraveny a odprezentovány velmi dobře. Těším se na další práce žáků, tentokrát na téma: Kuchyně podle zemí.

 

                                                                   Vendula Herynková, DiS, TU

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy