znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Čertovská škola

3. 12. 2021 se naše třída 5.A změnila v malé peklíčko. Hemžilo se to tu čerty a čerticemi, samé umouněné tváře, špičaté rohy a čertovsky špinavé oblečení. Čerti se museli učit čertovské matematice a českému jazyku. Moc se snažili a zasloužili si i čertovsky dobrý sladký balíček. Pěkně prožitý den.                                                                                                     

                                            tř. uč. Mgr. Jana Hankerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy