znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Návštěva divadla

Středa 1. prosince patřila kulturnímu vyžití, návštěvě divadla. Naše třída se společně se žáky ze 4. A vydala autobusem do Chebu na představení Rakovnická vánoční hra. Tato hra je datována pravděpodobně do roku 1684. Vylíčila nám setkání pastýřů a tří králů nad jesličkami a jejich vášnivý spor o to, komu se narodil Spasitel. Barokní koledy zazpíval dětský sbor Kopretiny z chebské Základní umělecké školy. 
Tato hra trvala sice pouhých 40 minut, ale děti si po dlouhé době kulturní zážitek užily, naladily se na předvánoční atmosféru a na radostný Advent. 
                  
                                                                                                                                                                                                                                                     Mgr. Alena Karanikolova
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy