2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Třídní samospráva

Tak jako každý rok bylo nutné vybrat zástupce do třídní samosprávy a stanovit si cíle pro 1. pololetí školního roku 2021/2022.

A stalo se. Hlasování bylo tajné. Každý napsal na lísteček své kandidáty. Potom následovalo sčítání hlasů, které proběhlo veřejně, před celou třídou.

A jak to dopadlo? Předsedou a místopředsedou třídy se staly Veronika Beránková a Kateřina Prouzová. Správcem třídy se stala Aneta Nýdlová. Nástěnkářem Kateřina Prouzová. Květinářem Yasmína Jelínková. Energetikem Petr Novák. Správcem šatny Marie Dvořáková.

Máme již konec listopadu a jde vidět, že si každý na svou roli zvykl a vykonává ji velmi dobře.

A co cíle pro 1. pololetí? Ty jsme si napsali na arch papíru a pověsili na nástěnku ve třídě. V pololetí uvidíme, zda se žákům podařilo cíl(e) splnit.

Vendula Herynková, DiS, TU IX.A